سوالات متداول

آکادمی مهندسی قابلیت اطمینان چه کاری انجام می دهد؟

آکادمی مهندسی قابلیت اطمینان مشاوره ، مهندسی ، فناوری کاربردی و راه حل های آموزشی را ارائه می دهد که نتایج ماندگاری را برای صنعت خصوصی ، نهادهای عمومی ، سازمان های دولتی و ارتش به ارمغان می آورد. از سال 1976 ، LCE با ترکیب کارکنان متخصصان صنعت ، فرایندهای منحصر به فرد و اثبات شده و دوره های جامع آموزش و پرورش ، راه حل های مهندسی ، مدیریت دارایی ، قابلیت اطمینان ، نگهداری و فناوری اطلاعات را با موفقیت در سراسر جهان اجرا کرده است. درباره راه حل ها و خدمات ما بیشتر بیاموزید

مأموریت LCE چیست؟

مأموریت آکادمی مهندسی قابلیت اطمینان این است که مردم و سازمان ها را قادر به دستیابی به پتانسیل کامل خود کند. به عنوان یک شرکت خدمات حرفه ای ، ماموریت ما بر روی افراد و سازمانهای مشتریان ما متمرکز است. این باور اساسی شرکت ماست که ما در زمینه کمک به مشتریان خود در صنعت پیشرو نخواهیم بود مگر اینکه در کمک به افراد و تیم های خود در رسیدن به پتانسیل کامل خود نیز سرآمد باشیم.

چشم انداز تجاری ما با این مأموریت شکل می گیرد و بر برنامه ریزی و تصمیم گیری کوتاه مدت و بلند مدت ما تأثیر می گذارد. در هر جنبه از تجارت ما ، اقدامات ما همیشه مردم و سازمانها را به سمت دستیابی به توانایی عملکرد درازمدت خود سوق می دهد (نه فقط سود کوتاه مدت یا اهداف کاهش هزینه آنها).

LCE به چه بازارهایی خدمت می کند؟

آکادمی مهندسی قابلیت اطمینان به بازارهای مختلفی از کارخانه ها و تأسیسات تولید سرمایه شخصی و عمومی تا وزارت دفاع ایالات متحده از جمله تمام شاخه های ارتش و سایر آژانس های فدرال خدمت می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برخی از چالش هایی که به مشتریان خود در حل آنها کمک می کنیم ، لطفا به بخش موفقیت مشتری مراجعه کنید .

مفهوم آکادمی مهندسی قابلیت اطمینان به چه چیزی اشاره دارد؟

آکادمی مهندسی قابلیت اطمینان به تصمیمی گفته می شود که مفهوم توسعه پایدار سیستم ها و فرآیندهای تجاری را به عنوان بخشی از بهبود مستمر در بر می گیرد. رویکرد چرخه زندگی ، دید کلی در مورد چگونگی تصمیمات تجاری و مهندسی بر سلامت و ایمنی شغلی ، انطباق با محیط زیست ، هزینه کل مالکیت و تعداد بیشماری از مسائل را تحت تأثیر قرار می دهد.

مهندسی چرخه زندگی تأثیرات احتمالی اقتصادی ، زیست محیطی و فنی محصولات ، خدمات یا روشهای فرآوری را در کل چرخه زندگی آنها تجزیه و تحلیل می کند. این دیدگاه چند بعدی در نظر گرفتن همه عوامل مربوطه را تضمین می کند.

مهندسی چرخه زندگی توانایی:

  • ریسک ها را تشخیص دهید و ریسک ها را کمی کنید
  • اهمیت مسائل متمایز چرخه زندگی را شناسایی کنید
  • فرآیندهای کاری پایدار و ابتکاری را توسعه دهید
  • مزایای رقابتی کسب کنید
  • کمک به نوآوری زیست محیطی و کاهش کلی بارهای زیست محیطی.

از مزایای مهندسی چرخه زندگی می توان به افزایش عمر دارایی ، کاهش اثرات زیست محیطی و صرفه جویی در هزینه اشاره کرد.

آیا LCE یک شرکت دولتی است یا خصوصی؟

LCE متعلق به شخص خصوصی است.

LCE چند کارمند دارد؟

LCE بیش از 620 نفر استخدام می کند. برای کسب اطلاعات در مورد فرصت های شغلی با LCE ، لطفا به بخش مشاغل ما مراجعه کنید .

برای اطلاعات بیشتر

843.744.7110 | info@LCE.com